Pogoda w Bydgoszczy 1 maj 07:48 | Redaktor
Ale majówka… [POGODA]

Nad Bałtykiem rozbudowuje się układ wyżowy, mimo to jednak pogoda nie sprzyja majówkom. Zwłaszcza w niedzielę.

Między niżem a wyżem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 09:41

Kolejna przebudowa [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 lip 05:53

Przeważać dziś będzie zachmurzenie umiarkowane lub duże, możliwe niewielkie przelotne opady deszczu. W ciągu dnia temperatura wzrośnie do około 12 stopni. Wiatr będzie słaby, z kierunków wschodnich.

Jutro natomiast najlepiej zostać w domu, a w każdym razie pod dachem. Od wczesnego przedpołudnia będziemy mieli opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, których intensywność będzie rosnąć aż do godzin popołudniowych. Temperatura początkowo będzie na poziomie około 8 stopni, ale w ciągu dnia będzie spadać do około 5 stopni wieczorem. Oprócz tego bedzie wiał silny i porywisty wiatr, zmieniający kierunek z północno wschodniego na północny, a następnie północno – zachodni. To idealny dzień na czytanie książki lub oglądanie filmów. 

W poniedziałek mogą zdarzać się przejaśnienia, ale nadal występować będą — przelotne już — opady. Temperatura maksymalna wyniesie 10 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.12, a zajdzie o 20.17. Dzień będzie trwał 15 godzin i 4 minuty.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor