Pogoda w Bydgoszczy 12 lis 07:04 | Redaktor
Bardzo wysokie ciśnienie [POGODA]

fot. Pixabay

Znajdujemy się w zasięgu rozległego wyżu z centrum nad Austrią. Napływa ciepła masa powietrza polarnego morskiego. Ciśnienie nadal rośnie.

Może być ślisko [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

Śnieg jeszcze leży, ale topnieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 4 gru 08:00

W Bydgoszczy przewidywane jest dziś zachmurzenie duże lub całkowite. Wieczorem mogą wystąpić silne zamglenia lub mgły, ograniczające widzialność do 100-200 m. Temperatura maksymalna wyniesie około 11 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni lub północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie będzie nadal całkowite. Możliwe będą opady mżawki i mgły ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura minimalna nie będzie się znacznie różnić od dziennej i wyniesie około 10 stopni. 

W niedzielę spodziewany jest ten sam typ pogody, ciśnienie zacznie jednak spadać.

W perspektywie połowy przyszłego tygonia przewidywane jest ochłodzenie o kilka stopni. Zbliżymy się więc do temperatur zimowych. Wygląda na to, że do temperatury powyżej 10 stopni pożegnamy już na dłużej — prawdopodobnie do wiosny. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.05, a zajdzie o 15.58. Dzień będzie trwał 8 godzin i 52 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor