Chłód i wilgoć [POGODA]
![Chłód i wilgoć [POGODA]](/photo/article/w770/29425.jpg)
fot. Jacek Kargól
Od kilku dni napływa do Polski chłodne i wilgotne powietrze z północy. Potrwa to do poniedziałku, ale po krótkiej przerwie czeka nas kolejna fala chłodu pod koniec przyszłego tygodnia.
Inne z kategorii
Czas deszczowy [POGODA]
Przekropnie [POGODA]
W Bydgoszczy dziś będzie zachmurzenie duże, okresami całkowite. Możliwe będą opady deszczu, lokalnie o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana suma opadów deszczu miejscami od 10 mm do 20 mm. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, okresami w porywach do 55 km/h, północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie będzie duże. Nadal możliwe będą opady deszczu. Prognozowana suma opadów miejscami do 10 mm. Temperatura minimalna wyniesie około 4 stopnie.
W niedzielę ten sam typ pogody. Od wtorku będzie około 20 stopni przy małym zachmurzeniu, ale w czwartek przewidywane jest kolejne ochłodzenie, które potrwa do soboty. Dopiero ostatni tydzień maja zapowiada się cieplejszy.
Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.45, a zajdzie o 20.43. Dzień będzie trwał 15 godzin i 58 minut.
Pogodyn
Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego