Pogoda w Bydgoszczy 11 sie 2018 | Redaktor
Chłodniejszy weekend [POGODA]

Dziś w całej Polsce będzie przekropnie, w Bydgoszczy może padać, zwłaszcza po południu.

Chłodna wiosna [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:34

Ponowna inwazja chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:32

Wielki niż, który sprowadził do nas ochłodzenie, wciąż jeszcze istnieje u wybrzeży Norwegii i powoli przesuwa się na północ. Nad Danią utworzył się mały lokalny niż, który jednak będzie się pogłębiał, przesuwał nad Bałtykiem na wschód i północ, aż dotrze nad Finlandię, gdzie połączy się z tym wielkim niżem o pochopdzeniu atlantyckim, który w tym czasie tam dojdzie.

Czaka nas chłodniejszy weekend, ze spadającym ciśnieniem. Dziś rano było w Bydgoszczy 766 mm słupka rtęci (1021 hPa), do poniedziałku wieczora ciśnienie będzie cały czas spadać, aż o 12 mm słupka rtęci.

Dziś w całej Polsce będzie pochmurno i przekropnie, w Bydgoszczy może padać, zwłaszcza po południu. Temperatura maksymalna wyniesie dziś około 24 stopnie (rano było w Bydgoszczy 14 stopni), jutro 22 stopnie (już bez deszczu i z mniejszym zachmurzeniem), a w poniedziałek znów 28 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.22, a zajdzie o 20.24. Dzień będzie trwał 15 godzin i 2 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor