Pogoda w Bydgoszczy 17 wrz 07:04 | Redaktor
Ciepła końcówka kalendarzowego lata [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Trwające ocieplenie pochodzi z napływu mas powietrza pochodzenia pochodzenia zwrotnikowego z południa, pomiędzy obszarem wyżów nad Rosją i Europą środkową, a niżem znad zatoki Biskajskiej.

Jesień wciąż udaje lato [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:07

Dziś w Bydgoszczy będzie początkowo bezchmurnie, lub zachmurzenie będzie małe. Po południu lub wieczorem przewidywany jest wzrost zachmurzenia i możliwy, choć mało prawdopodobny przelotny deszcz. Wiatr będzie słaby, wschodni lub południowo wschodni. Temperatura maksymalna wyniesie około 26 stopni. 

Jutro będzie jeszcze cieplej, do 27 stopni, ale ciśnienie będzie spadać, a wiatr zmieni kierunek na południowy. We wtorek spodziewany jest front chłodny z deszczem i burzami, który obniży temperaturę o kilka stopni. Jednak w następnych dniach nadal będzie dość ciepło. Znaczniejsze ochłodzenie i przejście do temperatur typowo jesiennych spodziewane jest dopiero w następny weekend.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.24, a zajdzie o 19.00. Dzień będzie trwał 12 godzin i 35 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor