Pogoda w Bydgoszczy 9 kwi 2019 | Redaktor
Ciepło już było... [POGODA]

Po nocnym deszczu i wietrze dzisiejszy dzień wita nas zupełnie nowym typem pogody.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Stało się to, co przewidywaliśmy: z północy napłynęło chłodne powietrze. Przejście frontu atmosferycznego, jak to często bywa, odbyło się z chmurami, deszczem i dość silnym wiatrem. Na północ od Polski pozostaje bardzo wyrażny układ „pompy” wyżowo niżowej, o której pisałem wczoraj, na razie więc na ocieplenie nie ma szans, napływa bowiem powietrze pochodzenia arktycznego.

Ciśnienie będzie nieznacznie wzrastało,  zachmurzenie będzie dziś umiarkowane, okresami duże. Opady deszczu są mało prawdopodobne, ale nie wykluczone. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wczoraj mieliśmy w Bydgoszczy maksymalnie 17,3 stopnia, zaś dziś nad ranem 2,6 stopnia. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany północno-wschodni i północny.

W nocy nieco się rozpogodzi. Będzie jednak bardzo zimno. Przewiduje się temperaturę minimalną powietrza w nocy około –2 stopnie, przy gruncie może spaść nawet do –5 stopni.

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej, będzie początkowo pogodnie, ale jeszcze chłodniej — maksymalnie +7 stopni. po południu wzrost zachmurzenia. Wiatr nadal będzie umiarkowany z kierunków północnych.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.04, a zajdzie o 19.37. Dzień będzie trwał 13 godzin i 33 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor