Pogoda w Bydgoszczy 25 mar 08:32 | Redaktor
Cisza przed burzą? [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Poranek powitał nas słoneczną pogodą i bezchmurnym niebem. Ale jest to cisza przed burzą i to być może w znaczeniu dosłownym.

Bez chmur, bez deszczu… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:06

Preludium lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:01

IMGW wydał dla naszego województwa ostrzeżenie. Od godziny 12 do 19 dziś prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć opady deszczu od 15 mm do 20 mm, drobny grad oraz porywy wiatru do 70 km/h. 

Ten front burzowy jest niewielki, ale wyraźny, około ósmej rano przeszedł nad Szczecinem i posuwa się dalej na wschód. Istnieje pewna szansa, że minie Bydgoszcz od północy. Jak będzie  — zobaczymy. Temperatura maksymalna wyniesie dziś 11 stopni, wiatr wieje z zachodu, zachmurzenie będzie umiarkowane do dużego.

Jutro nadal będzie wietrznie, ale prawdopodobnie zobaczymy więcej słońca. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. 

Cały czas aktualne jest ochłodzenie od poniedziałku. Temperatura spadnie do poziomu około 5 stopni. Najchłodniejszy w tym cyklu będzie wtorek, kiedy możemy spodziewać się maksymalnej temperatury +2 stopnie i opadów deszczu ze śniegiem.  

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.37, a zajdzie o 18.10. Dzień będzie trwał 12 godzin i 32 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor