Pogoda w Bydgoszczy 24 mar 06:50 | Redaktor
Czas przemian [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Trójośrodkowy niż pozostaje nad Bałtykiem i północną Rosją, ale od południa sięga do nas niewielki klin wyżu znad Alp. Jednak ciśnienie wciąż spada.

Przed kolejnym ochłodzeniem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:01

Czas chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:55

Ochłodziło się, ale i rozpogodziło. W ciągu dnia jednak zachmurzenie będzie wzrastać do umiarkowanego i dużego. Moga wystąpić słabe, przelotne opady deszczu, ale nie będzie on już tak intensywny jak wczoraj, za to może to również być deszcz ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie 7 stopni. Wiatr ma być słaby, okresami umiarkowany, południowo-zachodni lub południowy. 

W nocy zachmurzenie ma być umiarkowane. Temperatura minimalna wyniesie 1 stopień, przy gruncie może wystąpić przymrozek. 

Jutro pogoda i temperatura podobne będą do dzisiejszej. We wtorek będzie już wyraźnie cieplej — do 11 stopni. Natomiast w czasie świąt Wielkanocnych temperatury maksymalne mogą nawet nieco przekroczyć 20 stopni, a co najważniejsze, jest szansa, że będzie to piękna, słoneczna wiosna!

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.37, a zajdzie o 18.10. Dzień będzie trwał 12 godzin i 32 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor