Pogoda w Bydgoszczy 22 mar 07:22 | Redaktor
Deszcz wiosenny… [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Taka pogoda, jak przywitała nas dziś dziś rano, utrzyma się — z niewielkimi przejaśnieniami — do końca tygodnia. Trochę więcej słońca być może zobaczymy w sobotę, ale będzie już chłodniej.

Bez chmur, bez deszczu… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:06

Preludium lata [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:01

Tak jak zapowiadaliśmy wczoraj, ogromny wieloośroskowy układ niżowy znad Atlantyku wchodzi nad kontynent. Już utworzył się wtórny niż w jego zatoce nad północnym Bałtykiem, a zokludowany front tego wtórnego niżu właśnie przechodzi nad Polską z zachodu na wschód.

Dziś w Bydgoszczy deszcz dość szybko zaniknie, ale zachmurzenie pozostanie duże, wiatr będzie słaby, południowy, maksymalna temperatura wyniesie 13 stopni. 

Jutro wzrośnie siła wiatru, stanie się on porywisty i w porywach będzie osiągał 50 km/h. Niewielki deszcz może padać rano, większa fala opadów przyjdzie wieczorem. Temperatura maksymalna wyniesie 15 stopni. Piątek będzie jeszcze ciepły, tempratura maksymalna wyniesie około 15 stopni, ale również wietrznyi deszczowy. Od soboty zacznie się obniżanie temperatur — w przyszłym tygodniu — gdy niż znajdzie się na wschód od nas, a po jego zachodniej stronie zacznie spływać zimne powietrze z północy — temperatury maksymalne będą na pewno poniżej dziesięciu stopni, a mininalne mogą spadać w okolice zera.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.44, a zajdzie o 18.04. Dzień będzie trwał 12 godzin i 20 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor