Pogoda w Bydgoszczy 13 paź 06:45 | Redaktor
Deszczowa jesień [POGODA]

Jesteśmy pod wpływem niżu, którego ośrodek przemieszcza się znad Węgier nad południe Polski. Napływa chłodne i wilgotne powietrze polarne morskie.

L jak Lucy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:34

Tak jak zapowiadaliśmy wcozraj, dziś będzie padał deszcz i to dość intensywny. Jednak padać zacznie w Bydgoszczy nieco później niż na to wskazywały jeszcze modele wczorajsze. Dziś początku deszczu spodziewany się późnym popołudniem.  

Zachmurzenie jednak już od rana będzie duże lub całkowite. Temperatura maksymalna wyniesiei około 11 stopni. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, przeważnie północny i północno-wschodni. 

W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu będą przybierac na sile. Suma opadów wyniesie do 15-25 mm. Temperatura minimalna około 8 stopni, cały czas będzie wiał dość silny wiatr północny. 

Jutro również  zachmurzenie duże i całkowite. Opady deszczu, rano wciąż intensywne, popołudniu zaczną zanikać. Temperatura w zasadzie nie zmieni się w stosunku do nocy i wynosić będzie około 8 stopni. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, skręcać będzie na północno wschodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.12, a zajdzie o 17.55. Dzień będzie trwał 10 godzin i 42 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor