Pogoda w Bydgoszczy 15 sty 07:47 | Redaktor
Deszczowa niedziela [POGODA]

fot. Pixabay

Jesteśmy pod wpływem rozległego i głębokiego niżu, którego ośrodek znad Szkocji przemieszcza się bardzo szybko nad południową Skandynawię. Jednocześnie z zachodu na wschód Polski przemieszczać się będzie układ frontów atmosferycznych.

Robi się ciekawie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 2 lut 08:15

Dziś w Bydgoszczy przewidywane jest zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami. Strefa opadów  deszczu, przechodząca przez Polskę z zachodu na wschód, będzie nad nami od rana do popołudnia. Temperatura początkowo będzie rosnąć do około 8 stopni, po południu zacznie spadać, osiągając w nocy i rano około +1 stopień lub nawet zero. Wiatr dziś będzie umiarkowany, okresami dość silny, zwykle w porywach do 60 km/h, południowy i południowo-zachodni. 

Jutro w chłodniejszym powietrzu spodziewać się można licznych rozpogodzeń, ale temperatura maksymalna nie przekroczy 5 stopni. Poważniejsze ochłodzenie przyjdzie w nocy z wtorku na środę. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.53, a zajdzie o 16.01 Dzień będzie trwał 8 godzin i 7 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor