Pogoda w Bydgoszczy 21 sie 10:27 | Redaktor
Front chłodny jutro nadejdzie z zachodu [POGODA]

Nad Polską zalega wciąż słaby wyż „Frederik”, ale za to, co będzie się działo w pogodzie w ciągu najbliższych dwóch dób, odpowiedzialny jest niż „Jantra”, którego centrum znajduje się u północnych wybrzeży Irlandii.

Coraz chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

Po północnej stronie frontu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 lis 04:59

Niż ten powędruje dalej — przez Szkocję nad morze Norweskie, a jutro dotrze do nas jego front chłodny. Dziś jednak jesteśmy w ciepłym wycinku tego niżu i napływa do nas gorące powietrze z południa. Czeka nas upalny dzień. Od rana jest w Bydgoszczy bezchmurnie, w ciągu dnia zachmurzenie będzie małe lub co najwyżej umiarkowane, a temperatura maksymalna może osiągnąć 32 stopnie.  Wiatr będzie słaby z południa.

Najbliższa noc też będzie wyjątkowo ciepła, z temperaturą minimalną około 20 stopni. 

Jutro do południa nadal może być gorąco, ze wzrastającym zachmurzeniem. Przed nadejściem frontu temperatura zdąży być może osiągnąć do 30 stopni. Padać zacznie i ochłodzi się wczesnym popołudniem. Bardzo prawdopodobne są też burze. Temperatura po przejściu frontu obniży się o około 6 – 8 stopni. W następnych dniach upały już nie wrócą, ale też nie spodziewamy się zimna. Czeka nas raczej przyjemna końcówka lata, z temperaturami maksymalnymi nieco powyżej 20 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.40, a zajdzie o 20.01. Dzień będzie trwał 14 godzin i 20 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor