Pogoda w Bydgoszczy 22 sie 07:13 | Redaktor
Front i burze [POGODA]

Aktywny niż „Jantra” znad Atlantyku, o którym pisaliśmy wczoraj, wszedł już — zgodnie z naszymi przewidywaniami — nad morze Norweskie. Strefa zachmurzenia z nim związana wędruje na wschód.

Coraz chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:25

Po północnej stronie frontu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 lis 04:59

Front chłodny tego niżu, który będzie dziś przechodzić przez Polskę, wszedł już nad północno zachodnią część naszego kraju. Przy granicy w godzinach porannych pojawią się opady deszczu. Front ten dość szybko przemieszczać się będzie na wschód. U nas deszcz zacznie padać około południa. Za frontem mogą pojawić się komórki z burzą i zjawiskami szkwałów, mogą one występować również wieczorem i w nocy. Prognozowana wysokość opadów w czasie burz do 40 mm. Temperatura maksymalna może sięgnąć 30 stopni przed południem, potem spadnie o 5 – 7 stopni. 

W niedzielę przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Istnieje możliwość występowania jeszcze przelotnych opadów oraz lokalnych burz. Temperatura maksymalna wyniesie do 26 stopni. Wiatr słaby lub umiarkowany z kierunków zachodnich. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.42, a zajdzie o 19.58. Dzień będzie trwał 14 godzin i 16 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor