Pogoda w Bydgoszczy 20 cze 08:04 | Redaktor
I po upale [POGODA]

fot. Pixabay

Wczoraj w najcieplejszym momencie dnia na stacji meteorologicznej IMGW w Bydgoszczy odnotowano temperaturę 35,7 stopnia. Dziś przewidywana temperatura maksymalna wyniesie zaledwie 17 stopni. Taki kontrast termiczny wywołuje gwałtowne zjawiska atmosferyczne — cały dzisiejszy dzień będzie burzowy i deszczowy.

Śnieg jeszcze leży, ale topnieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:00

Pada śnieg [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Znajdujemy się w strefie frontu przebiegającego przez całą Europę — od zatoki Biskajskiej po północną Rosję. Na terenie Polski na zafalowianiu tego frontu powstał niż.

Zachmurzenie w Bydgoszczy będzie duże, przez cały dzień możliwe będą deszcze i/lub burze. Spodziewana ilość opadu to kilkanaście mm w ciągu dnia. Najsilniejsze opady i burze przejdą najprawdopodobniej na południe od nas. Jutro początkowo również ma być deszczowo, jednak w drugiej części dnia powinny już przyjść rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie około 19 stopni. Środa powinna być już słoneczna.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.20, a zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 57 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor