Pogoda w Bydgoszczy 1 wrz 06:51 | Redaktor
I znowu będzie padać [POGODA]

Wyż „Harald” rozciąga się się nad północno zachodnią Europą od wysp Brytyjskich, po Skandynawię.

Jesień idzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:18

Pochmurno i jesiennie, ale dosyć ciepło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 paź 07:57

Początkowo będziemy dziś pod wpływem tego wyżu, zaś na pogodę w południowej Polsce oddziałuje niewielka zatoka niżowa znad Słowacji. Zatoka ta jednak stanie się samodzielnym małym niżem i będzie przemieszczać się na północ, przynosząc nam już dziś wieczorem i jutro w ciągu dnia zachmurzenie całkowite i deszcz. Jutro centrum tego niżu znajdzie się w naszym regionie. 

Dziś w Bydgoszczy początkowo będzie pogodnie, zachmurzenie będzie umiarkowane, a wiatr umiarkowany wiać będzie z północy. Będzie chłodniej niż wczoraj. Temperatura maksymalna nie przekroczy 18 stopni. Padać zacznie dziś wieczorem, deszcz ten będzie padać aż do jutrzejszego popołudnia z intensywnością 2 – 3 mm na godzinę.  Jutro temperatura będzie zdecydowanie niższa, maksymalnie 14 – 15 stopni. W środę i czwartek niestety będziemy mieć ten sam typ pogody, będzie przekropnie i chłodno, dopiero w piątek i sobotę zrobić się może nieco cieplej.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.59, a zajdzie o 19.35. Dzień będzie trwał 13 godzin i 36 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor