Pogoda w Bydgoszczy 8 lut 22:22 | Redaktor
I znowu front [POGODA]

fot. Pixabay

Pod wpływem zatoki niżu, którego ośrodek znajduje się na zachód od Irlandii, ciepły front atmosferyczny, powoli przemieszczać się będzie z południa na północ.

Przed wielkim ociepleniem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:05

Niż genueński [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 lut 07:12

Przez większość dnia pozostaniemy jeszcze w chłodnej masie powietrza polarnego, ale opady frontowe dotrą do nas już przed południem. Padać będzie deszcz ze śniegiem. Ciśnienie będzie spadać.

W Bydgoszczy przewiduje się zachmurzenie duże lub całkowite. Miejscami na drogach może być ślisko. Lokalnie przed południem mogą utrzymywać się mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna może nie przekroczyć 1 stopnia, mimo, że w południowej połowie kraju dochodzić będzie już do 10. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, wschodni.

W nocy opady powinny zaniknąć, a temperatura zacznie już wzrastać, do około 3 stopni rano i 7 w ciągu dnia. Nadal jednak zachmurzenie ma być duże. W niedzielę wróci deszcz, a temperatura maksymalna wyniesie około 8 stopni, przy słabym wietrze.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.16, a zajdzie o 16.48. Dzień będzie trwał 9 godzin i 31 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor