Pogoda w Bydgoszczy 3 lis 06:46 | Redaktor
Interludium [POGODA]

Lokalny niż, który powstał na zafalowaniu frontu, ciągnącego się od Skandynawii przez Polskę, odsunął się już nad Szwecję, a jego miejsce zajmuje przejściowo ponownie klin wyżu znad Ukrainy, tego samego, który zapewniał nam piękną pogodę aż do Wszystkich Świętych.

Syndrom dnia wczorajszego [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:56

Z południa zacznie napływać cieplejsza masa powietrza. W Bydgoszczy zachmurzenie będzie  umiarkowane, okresami duże, ale raczej nie wystąpią już opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 11 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych.

Od południa jednak, znad morza Śródziemnego, przesuwać się będzie na północ kolejny niż, który już w nocy przyniesie deszcz, a jutro w ciągu dnia jego centrum znajdzie się nad Polską. Temperatura minimalna wyniesie 7 stopni.

W czwartek zachmurzenie będzie całkowite lub duże, opady deszczu zaczną się rano i potrwają do popołudnia. Temperatura maksymalna wyniesie 12 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny i porywisty, południowy i z kierunków wschodnich, wieczorem skręcający na zachodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.51, a zajdzie o 16.11. Dzień będzie trwał 9 godzin i 20 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor