Pogoda w Bydgoszczy 18 sty 06:01 | Redaktor
Jeszcze jeden dzień mrozu [POGODA]

Za nami najmroźniejsza noc w tym cyklu pogodowym, najmroźniejsza również od lat kilku, a być może również najmroźniejsza tej zimy, choć oczywiście nie można być tego pewnym. Temperatura w Bydgoszczy była najniższa o północy i wyniosła -18,6 stopni.

Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:22

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:11

Dziś nasunie się zatoka niżowa i front okluzji, związane z niżem z rejonu Islandii. Pozostaniemy jeszcze przez krótki czas w mroźnym powietrzu arktycznym. Ciśnienie będzie spadać.

Dziś przewidywane jest w Bydgoszczy zachmurzenie umiarkowane, bez opadów. Śnieg zacznie padać dopiero w nocy. Temperatura maksymalna wyniesie około -8 stopni. Wiatr będzie słaby, zmienił już kierunek na południowy.

W nocy zachmurzenie będzie duże, opady śniegu postępujące z zachodu ku centrum, stopniowo przechodzić będą w deszcz ze śniegiem, a w końcu w marznący deszcz, powodujący gołoledź. W nocy przewidywany jest stopniowy wzrost temperatury. 

We wtorek zachmurzenie będzie duże, wystąpią opady śniegu, deszczu ze śniegiem i deszczu, przejściowo marznącego, powodującego gołoledź. Temperatura nadal będzie wzrastać, osiągając około +1 stopień popołudniu i na tym poziomie ustabilizuje się. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych. Kolejne dni przyniosą pogodę podobną do tej sprzed fali mrozu — pochmurną, z temperaturą lekko dodatnią. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.50, a zajdzie o 16.07. Dzień będzie trwał 8 godzin i 16 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor