Pogoda w Bydgoszczy 15 cze 07:00 | Redaktor
Jeszcze tylko jeden front, a potem upały [POGODA]

Dziś zatoka niżowa z mało aktywnym frontem chłodnym przejdzie z zachodu na wschód. W naszym regionie raczej mało prawdopodobne są opady, wystąpią one na północnym wschodzie kraju.

Zmiana napływu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:08

Bez większych zmian [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:49

 Od południowego zachodu napłynie początkowo ciepłe powietrze, ale po drugiej stronie frontu przyjdzie wyraźnie chłodniejsze, napływające znad Bałtyku po obrzeżach wyżu znad wysp Brytyjskich i morza Północnego. Najbliższej nocy wyż ten przesunie swoje centrum nad Pomorze.

Dziś zachmurzenie  będzie umiarkowane, w drugiej części dnia duże, temperatura maksymalna wyniesie około 25 stopni. Wiatr będzie słaby, początkowo południowo zachodni, wieczorem zmieni kierunek na północny. 

Jutro rozpogodzi się, temperatura maksymalna wyniesie około 26 stopni i z każdym kolejnym dniem następować będzie wzrost temperatury aż do weekendu, który będzie upalny — prawdopodobnie nawet ponad 30 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.20, a zajdzie o 21.16. Dzień będzie trwał 16 godzin i 56 minut.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor