Pogoda w Bydgoszczy 16 maj 2019 | Redaktor
Już przyszło, już jest. Ocieplenie [POGODA]

Niż Zacharias przemieszcza się znad morza Śródziemnego na północ, a wraz z nim front ciepły , który wreszcie przyniesie cieplejsze powietrze.

Słoneczna sobota [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:36

Od dziś nieco chłodniej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

Zachmurzenie będzie dziś nadal duże. Okresami będzie padać deszcz, możliwe są także burze. W czasie burz deszcz może być bardzo intensywny, zostało wydane w tej sprawie ostrzeżenie przez IMGW.  Temperatura maksymalna powinna dziś być zdecydowanie wyższa niż wczoraj, spodziewamy się w Bydgoszczy 18 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, w czasie burz porywisty,  północno-wschodni, skręcający w drugiej części dnia na wschodni i południowo-wschodni.
Ciśnienie będzie spadać.

W nocy wiatr ponownie zmieni kierunek na północny i będzie padać deszcz, jutro natomiast nastąpi odwrócenie kierunku wiatru na południowy. Te zmiany kierunku wiatru związane są z przechodzącymi przez Polskę małymi wtórnymi niżami. Powiązane są one ze śródziemnomorskim układem niżowym, który, jak wspomnieliśmy, przesuwa się na północ.

Jutro po południu spodziewane są rozpogodzenia, ale też burze, temperatura maksymalna wyniesie 18 - 20 stopni. W sobotę natomiast może być w Bydgoszczy nawet 25 stopni.  

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.48, a zajdzie o 20.42. Dzień będzie trwał 15 godzin i 54 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor