Pogoda w Bydgoszczy 23 sie 2019 | Redaktor
Już wróciło. Lato  [POGODA]

Jesteśmy już od wczoraj, podobnie jak przeważająca część Europy, w zasięgu rozległego wyżu z centrami nad Polską i zachodnią Rosją.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Z południowego wschodu napływa wciąż względnie chłodne, ale jednak z dnia na dzień cieplejsze powietrze. Ciśnienie zacznie już powoli spadać, wciąż jednak będzie jeszcze na wysokim poziomie. Wyż znad Polski odsunie się nad Białoruś i kraje Bałtyckie i tam pozostanie, blokując cyrkulację niżów Atlantyckich i zapewniając u nas pogodę prawdziwie letnią. 

Zachmurzenie w Bydgoszczy będzie dziś małe lub umiarkowane, bez opadów. W górach natomiast nadal występować mogą burze. Temperatura maksymalna wyniesie do 25 stopni. 

W nocy z piątku na sobotę zachmurzenie będzie małe, temperatura minimalna około 15 stopni. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni.

Jutro nadal pogodnie, temperatura maksymalna około 26 stopni, wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.42, a zajdzie o 19.58. Dzień będzie trwał 14 godzin i 15 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor