Pogoda w Bydgoszczy 24 lip 05:53 | Redaktor
Kolejna przebudowa [POGODA]

Wyż, który był jeszcze niedawno nad wyspami Brytyjskimi, przesunął się na wschód, nad Polskę, a tam gdzie on był, pojawił się niewielki niż.

Będzie padać? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:42

Babie lato się popsuło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 16 wrz 07:06

Oznacza to ponowne otwarcie cyrkulacji zachodniej, ze wszyskimi tego konsekwencjami. Wędrówka niżów atlantykich na wschód przyniesie nam w najbliższym czasie pogodę niestabilną i często deszczową, choć dość ciepłą. 

Przez weekend jednak cieszyć się będziemy jeszcze pogodą raczej słoneczną i typowo letnią. 

Dziś w Bydgoszczy zachmurzenie będzie małe lub umiarkowane, temperatura maksymalna wyniesie około 27 stopni. Wiatr będzie słaby, na ogół wschodni i południowo-wschodni. Bez opadów.

W nocy będzie pogodnie, temperatura minimalna przewidywana jest na poziomie około 19 stopni.

W niedzielę zachmurzenie ma być umiarkowane, okresami byc może wzrastające do dużego. Mogą się zdarzyć przelotne opady deszczu i burze, zwłaszcza wieczorem. Temperatura maksymalna może sięgnąć 30 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, południowo-wschodni i południowy. W czasie burz porywy wiatru mogą mieć prędkość do 75 km/h.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.53, a zajdzie o 20.55. Dzień będzie trwał 16 godzin i 1 minutę.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor