Pogoda w Bydgoszczy 25 sie 05:37 | Redaktor
Kolejny niż [POGODA]

Niż „Jantra” już odszedł na wschód, a w ramach tak zwanej cyrkulacji zachodniej, czyli wędrówki niżów znad Atlantyku z zachodu na wschód, nad wyspami Brytyjskimi pojawił się już niż „Kersten”

Jesień idzie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:18

Pochmurno i jesiennie, ale dosyć ciepło [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:57

Z kolei od południa mamy oddziaływanie klina wyżowego „Gundmar”, związanego z wyżem Azorskim. Znajdujemy się na pograniczu tych układów, ale dosięgnie nas prawodpodobnie zatoka niżowa, wraz z systemem frontów atmosferycznych, z których jako pierwszy dojdzie do nas front ciepły. Pozostaniemy jednak na razie w tej samej, chłodniejszej masie powietrza polarnego morskiego.

Zachmurzenie będzie dziś umiarkowane lub duże. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 22 stopnie. Wiatr początkowo będzie słaby, później nasilający się do umiarkowanego, okresami porywisty, z kierunków zachodnich. 

W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna wyniesie około 15 stopni.

Jutro pogoda podobna do dzisiejszej. W następnych dniach będzie coraz cieplej, aż do weekendu, kiedy temperatury sięgnąć mogą blisko 30 stopni. Potem przyjdzie prawdopodobnie kolejne gwałtowne ochłodzenie.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.47, a zajdzie o 19.52. Dzień będzie trwał 14 godzin i 4 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor