Pogoda w Bydgoszczy 1 paź 2019 | Redaktor
Krajobraz po wietrze [POGODA]

Wczoraj w wyniku silnego wiatru, jak donoszą media, jedna osoba w Polsce poniosła śmierć (w Podkarpackiem), a osiem osób zostało rannych, w tym dwóch strażaków. Państwowa Straż Pożarna otrzymała tysiące zgłoszeń dotyczących usuwania skutków wiatru.

Gorący podmuch z południowego zachodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:38

Po bardzo chłodnej nocy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:22

W Bydgoszczy było stosunkowo spokojnie, o wiele gorzej zdarzało się na południe od nas. W wyniku pozrywanych przez wiatr linii energetycznych w Wielkopolsce ponad 4 tysiące osób było wiele godzin bez prądu. 

Najsilniejszy wiatr mamy już za sobą. Ciśnienie wzrosło. Pogodę w Bydgoszczy będzie kształtował niż, przemieszczający się znad Niemiec nad północno zachodnią część Polski. Z zachodu będzie napływała nieco cieplejsza, ale wciąż bardzo wilgotna masa powietrza. Ciśnienie znów będzie spadało.

Choć nad ranem rozpogodziło się, dziś ma być w Bydgoszczy zachmurzenie duże, nadal będą występować opady deszczu — do 15 mm opadu w naszym regionie. Temperatura maksymalna wyniesie około 15 stopni, z tym że rano będzie około 10, w ciągu dnia, do wieczora temperatura powinna stopniowo wzrastać.  Wiatr ma być umiarkowany (w porywach do 50 km/h), południowo-zachodni i południowy.

W środę w zasadzie bez zmian, jedynie wiatr słabszy, a deszczu powinno być nieco mniej. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.50, a zajdzie o 18.25. Dzień będzie trwał 11 godzin i 35 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor