Pogoda w Bydgoszczy 22 lut 06:33 | Redaktor
Ku przedwiośniu, czyli coraz cieplej [POGODA]

Jesteśmy w zasięgu wyżu o nazwie „Ilonka”, którego centra znajdują się nad wybrzeżami morza Czarnego. Znajdujemy się w ciepłym powietrzu polarnym morskim.

W zasięgu wyżu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:54

Krótkie ocieplenie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 05:32

Dziś w Bydgoszczy będzie pogodnie, początkowo mogą lokalnie wystąpić mgły, ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura maksymalna wyniesie około 8 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków południowych.

W nocy zachmurzenie będzie małe lub bezchmurnie, temperatura minimalna wyniesie około -1 stopień.

Jutro nadal zachmurzenie ma być małe lub umiarkowane, okresowo może wzrosnąć do dużego i wtedy niewykluczony jest przelotny deszcz. Rano możliwe lokalne mgły, ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna wyniesie około 10 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

Środa i czwartek będą najcieplejszymi dniami od wielu tygodni, a może i miesięcy. Temperatury maksymalne będą rzędu 15 stopni. Potem nastąpi niewielkie ochłodzenie, ale nadal będziemy mieli temperatury typowe dla przedwiośnia, czyli pomiędzy +5 a +10 stopni.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.51, a zajdzie o 17.11. Dzień będzie trwał 10 godzin i 20 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor