Pogoda w Bydgoszczy 9 lip 06:54 | Redaktor
Lipcowy chłód trwa [POGODA]

Będziemy nadal w zasięgu płytkiej zatoki niżowej, w strefie chłodnego frontu atmosferycznego. Wciąż napływać będzie dość chłodne powietrze polarne morskie.

W strefie termicznego komfortu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:01

IMGW ostrzega przed burzami z gradem!

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 16:22

Zachmurzenie dziś w Bydgoszczy będzie umiarkowane lub duże. Okresami, zwłaszcza wieczorem, mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 21 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. 

W nocy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe opady deszczu. Temperatura minimalna około 15 stopni.

W piątek przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane lub duże, nadal będzie możliwość występowania opadów deszczu, które wieczorem mogą być dość obfite. Temperatura maksymalna będzie pozostawać na poziomie 20 – 21 stopni. 

Ten typ pogody utrzyma się prawdopodobnie co najmniej do połowy przyszłego tygodnia. Jest szansa, że od środy będzie nieco cieplej. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.34, a zajdzie o 21.12. Dzień będzie trwał 16 godzin i 38 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor