Pogoda w Bydgoszczy 16 mar 2018 | Redaktor
Mniej niż zero... [POGODA 6.15]

Dwa stopnie mrozu pokazały termometry dziś rano w Bydgoszczy przy bezchmurnym niebie.

Pochmurno, słabe opady [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:10

Bez ocieplenia [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:14

Powietrze napywa do nas ze wschodu i północnego wschodu i obecny typ pogody utrzyma się mniej więcej tak długo, jak długo utrzyma się ten kierunek przepływu powietrza nad naszą częścią kontynentu. 

Ten napływ mroźnego powietrza ze wchodu zostanie wzmocniony, przez niż, który przechodzi z zachodu na wschód przez południową Polskę, Czechy i Słowację. Obraca on masy powietrza po swojej północnej stronie na zachód i będzie powodował, że będziemy mieli dość silny wiatr, w porywach nawet do 70 km/h, który mocno zmniejszy tak zwaną temperaturę odczuwalną.

Dziś więc w Bydgoszczy w ciągu dnia będzie zachmurzenie umiarkowane do dużego, temperatura maksymalna wyniesie +1 stopnień, ale odczuwalna około -5. 

Do niedzieli będziemy mieć ten sam typ pogody co dziś. W poniedziałek, wyż sakndynawski zacznie słabnąć, ale to dopiero początek tego procesu.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.01, zajdzie o 17.54. Dzień będzie trwał 11 godzin i 53 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor