Pogoda w Bydgoszczy 17 sty 05:40 | Redaktor
Mroźno i sucho [POGODA]

Za nami bardzo mroźna noc. Temperatura o piątej rano w Bydgoszczy w Bydgoszczy wyniosła -15 stopni i nie jest wykluczone, że w ciągu kolejnych dwóch godzin jeszcze nieco spadnie. Niże z naszej części Europy zostały wyparte przez klin wyżowy „Chana”.

Słoneczna sobota, pochmurna niedziela [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 08:22

Chłód z północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:11

Układ ten jest niestabilny. Już we wtorek głęboki niż atlantycki przyniesie ciepłe i wilgotne powietrze. Dziś jednak w Bydgoszczy będzie piękny, słoneczny, ale mroźny dzień. Zachmurzenie będzie małe, temperatura maksymalna w dzień wyniesie  -11 stopni. Wiatr będzie słaby, północno–wschodni i wschodni.

Kolejna noc będzie również bardzo mroźna, do -16 stopni (niektóre modele przewidują nawet -20). Nastąpi zmiana kierunku wiatru na południowy.

Jutro przewidywany jest wzrost zachmurzenia do umiarkowanego, a wieczorem do całkowitego. W nocy z poniedziałku na wtorek będzie padać śnieg, a temperatura będzie wzrastać do około -2 stopni nad ranem. Od środy znów temperatury będą dodatnie. 

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 7.51, a zajdzie o 16.05. Dzień będzie trwał 8 godzin i 14 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor