Pogoda w Bydgoszczy 4 kwi 06:50 | Redaktor
Na froncie jak na froncie [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Przez Polskę z zachodu na wschód przechodzi front ciepły. Po jego przejściu znajdziemy się w ciepłym wycinku niżu znad morza Północnego

A ten front idzie z Zachodu na Wschód [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:31

Nadal gorąco i niestabilnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 27 maj 07:19

Tym samym zakończy się trwający od wtorku epizod zimna. W Bydgoszczy przewidywane jest na dziś zachmurzenie duże, mogą się zdarzyć okresami większe przejaśnienia. Opady deszczu będą występować zwłaszcza rano i wieczorem, choć niewykluczone są też w innych porach. Temperatura maksymalna wyniesie około14 stopni. Wiatr przeważnie będzie słaby, wschodni i południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie ma być duże, nad ranem wystapią rozpogodzenia. Opady deszczu po północy będą zanikać. Temperatura minimalna wyniesie około 8 stopni. 
Jutro spodziewane jest zachmurzenie umiarkowane, okresami duże.  W ciągu dnia raczej bez opadów, słaby deszcz przewidywany jest wieczorem. Temperatura maksymalna wyniesie16 stopni. Wiatr będzie okresami porywisty, zachodni, stopniowo skręcający na południowy.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.11, a zajdzie o 19.30. Dzień będzie trwał 13 godzin i 19 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor