Pogoda w Bydgoszczy 8 gru 2017 | Redaktor
Na plusie, z wiatrem [PROGNOZA POGODY]

Wiatr w porywach zawieje z prędkością 50 km na godzinę/ fot. wikipedia

Cały dzień będzie dziś pochmurno. Temperatura około + 5 stopni C.

Trochę zimy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:13

Kwiecień plecień… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 15 kwi 06:56
Przed nami kolejny dzień jesiennej pogody, prawdopodobnie ostatni w tym cyklu z temperaturą wyraźnie powyżej zera. Poranne opady będą stopniowo zanikać. Jednak caly dzień będzie dziś pochmurno. Rozpogodzi się na krótko w nocy i wtedy przyjdzie ochłodzenie. Temperatura w ciągu dnia - około +5 stopni, w nocy zacznie spadać. Ciśnienie, które w ciągu ostatniej doby  bardzo szybko spadało, ustaliło się na poziomie 752 mm słupa rtęci i na tym poziomie, wahając się nieznacznie, pozostanie do niedzieli, kiedy to przewidywany jest kolejny bardzo silny spadek, być może aż do 740 mm i wystąpienie opadów śniegu, spodziewanych w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ale nie będzie to jeszcze sroga zima, śnieg ten przy temperaturze około zera przejdzie ostatecznie w deszcz, tak dzis wynika z dostępnych modeli numerycznych, choć do niedzieli jeszcze kilka dni i wiele może się zmienić. 
Wiatr wieje cały czas z kierunków południowych i południowo-zachodnich z prędkością około 20 kilometrów na godzinę ale w porywach może osiągać nawet 50.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor