Pogoda w Bydgoszczy 20 maj 07:02 | Redaktor
Nadal bardzo ciepło, wieczorem front chłodny [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Znajdujemy się w strefie frontu atmosferycznego, oddzielającego chłodne powietrze, które już napłynęło na północy kraju od bardzo ciepłego w centrum i na południu Polski.

Ostatni dzień upału [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:24

W ciągu dnia będziemy prawdopodobnie jeszcze po ciepłej stronie frontu.

W Bydgoszczy będzie zachmurzenie małe lub umiarkowane, wieczorem wzrastające do dużego. W nocy przewidziane są opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna wyniesie około 25 stopni (wczoraj nasza prognoza okazała się bardzo precyzyjna, w Bydgoszczy było 26.9 stopnia). Wiatr będzie umiarkowany, w nocy dość silny, w porywach do 65 km/h, z kierunków zachodnich. Podczas burz porywy wiatru wyniosą do 80 km/h. Ciśnienie wieczorem gwałtownie spadnie.

Jutro za frontem zachmurzenie będzie duże, z większymi przejaśnieniami oraz lokalnymi rozpogodzeniami pod koniec dnia. Możliwe będą przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie zaledwie 17 stopni. Wiatr będzie dość silny z kierunków zachodnich.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.40, a zajdzie o 20.48. Dzień będzie trwał 16 godzin i 7 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor