Pogoda w Bydgoszczy 2 sie 2018 | Redaktor
Nadal gorąco [POGODA]

Dziś wieczorem spodziewać się należy deszczu i burzy, ale nie można być zupełnie pewnym, że zjawisko to wystąpi, a po drugie, niestety nie obniży trwale temperatury

Ciągle wieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:49

Interludium — pomiędzy niżami [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 4 maj 06:18

Wczoraj między 15-tą a 17-tą mieliśmy w Bydgoszczy 33 stopnie w cieniu, potem temeperatura zaczęła spadać, ale niestety tylko do 21 stopni o 3-ciej nad ranem, co nie pozwoliło zapewne wielu osobom na spokojny sen, w wygrzanych już murach domów.

Dziś wieczorem spodziewać się należy deszczu i burzy, ale - jak zwykle w letnie dni - nie można być zupełnie pewnym, że zjawisko to wystąpi, a po drugie, niestety nie obniży trwale temperatury. Modele numeryczne nie dają nawet nadziei, że deszcz na tyle ochłodzi powietrze i podłoże, że przynajmniej noc będzie orzeźwiająca. W ciągu dnia na być maksymalnie 30 do 32 stopni, przy wzrastającym zachmurzeniu, a w nocy około 20. Dopiero następnej nocy tepmeratura wg modelu WRF ma spaść do 15 stopni.

Ciśnienie jest dosyć wysokie (765  mm słupka rtęci, 1020 hPa) i zacznie spadać jutro.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.06, a zajdzie o 20.42. Dzień będzie trwał 15 godzin i 36 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor