Pogoda w Bydgoszczy 18 wrz 2019 | Redaktor
Nadal silny wiatr — uspokojenie jutro [POGODA]

Niż, który wczoraj utworzył się nad Bałtykiem, odsuwa się na wschód. Jego centrum znajduje się obecnie na pograniczu Białorusi i Rosji. Od zachodu nasuwa się wyż Hanneke,

Ciągle wieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:49

Interludium — pomiędzy niżami [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 4 maj 06:18

Dopiero gdy wyż ten przejdzie przez Polskę i usadowi się na wschodzie, możemy się spodziewać ocieplenia. Nastąpi to w najbliższy weekend. Jednak niestety nie na długo. Wyż ten nie zdoła zablokować cyrkulacji zachodniej i w połowie przyszłego tygodnia czeka nas przejście od zachodu kolejnych niżów z frontami atmosferycznymi i deszczami. 

Na razie napływa chłodne powietrze morskie z zachodu. Dziś w Bydgoszczy będzie podobnie jak wczoraj — zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami przelotne opady deszczu, temperaturta maksymalna wyniesie około 15 stopni. Wiatr będzie wciąż dość silny, w porywach do 70 km/h, zachodni i północno-zachodni, słabnący po południu i wieczorem.

W nocy ze środy na czwartek zachmurzenie umiarkowane i duże, uspokoi się wiatr. Bardzo prawdopodobne są nadal przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna około 7 stopni.

W czwartek nadal zachmurzenie początkowo umiarkowane i duże, po południu więcej przejaśnień. Deszcz będzie już mało prawdopodobny, temepratura maksymalna nadal około 15 stopni. Wiatr już słabszy, umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.27, a zajdzie o 18.56. Dzień będzie trwał 12 godzin i 29 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor