Pogoda w Bydgoszczy 7 maj 2019 | Redaktor
Nadchodzi cyklon „Yukon”. Przyniesie w czwartek deszcz [POGODA]

Nad Alpami utrzymuje się wyż „Maxine”, który oddzielił się już od macierzystego wyżu znad Grenlandii.

Arktyczne słońce [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:02

Recydywa chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:42

Sięga on po dolny Śląsk i Wielkopolskę, my jesteśmy na jego skraju. Wyż ten będzie — słabnąc — przesuwał się przez Polskę, Słowację i Węgry na wschód.  Do nas nadejdzie wtedy (w czwartek) niż atlantycki „Yukon”, z frontem ciepłym i opadami deszczu. 

Dzisiejsza noc w Bydgoszczy nie była już tak zimna jak poprzednia. O 5tej rano było +3,1 stopnia. Dziś pogoda i temperatura będzie taka jak wczoraj — zachmurzenie zmienne, temperatura maksymalna około 12 stopni, wiatr umiarkowany, zachodni, bez opadów. Jutro już będzie cieplej. Temperatura maksymalna, po raz pierwszy od wielu dni, przekroczy 15 stopni. Ciśnienie jednak zacznie spadać a zachmurzenie wzrastać. Czwartek będzie pochmurny i deszczowy, ale wciąż powinno byc dość ciepło — maksymalnie 15 stopni w ciągu dnia. następne dni również będą prawdopodobnie deszczowe, ale temperatura do końca tygodnia powinna wzrosnąć do około 18 stopni. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.04, a zajdzie o 20.26. Dzień będzie trwał 15 godzin i 22 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor