Pogoda w Bydgoszczy 13 kwi 06:46 | Redaktor
Najcieplejszy dzień cyklu [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Zasadniczy front polarny utrzymuje się na Atlantyku bez większych zmian, leży od Azorów po Irlandię i Szkocję, następnie przedłuża się nad Bałtyk. Jesteśmy wraz z całą Europą zachodnią w obszarze podwyższonego ciśnienia.

Wciąż grzmi i pada [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:49

Deszcze? Padać będą jeszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 maj 06:22
W Bydgoszczy będzie dziś zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Początkowo możliwe będą słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 18 stopni. Jak wskazano w tytule, jest to szczyt temperatury w tym cyklu i w następnych dniach będzie ona spadać. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, porywisty, z kierunków zachodnich.
 
W nocy przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane lub duże. Spodziewane są przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie około 12 stopni.
 
W niedzielę zachmurzenie ma być duże z większymi przejaśnieniami, możliwy przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie około 15 stopni, w poniedziałek — 11 stopni, we wtorek — 10, a w środę — 8. W nocy z poniedziałku na wtorek przewidywane jest przejście frontu z intensywnym deszczem.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.50, a zajdzie o 19.46. Dzień będzie trwał 13 godzin i 56 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor