Pogoda w Bydgoszczy 27 gru 2018 | Redaktor
Nasza stabilna, zimowa jesień [POGODA]

Płytki niż, nazwany przez Niemców Witta, którego centrum znajduje się nad Skagerrakiem, przyniósł nam w nocy front ciepły. Dlatego temperatura rano w Bydgoszczy wyniosła aż 7 stopni

Ochłodzenie od niedzieli [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 05:16

Zmiana przyjdzie w sobotę [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 04:23

Wpływ na pogodę u nas ma nadal klin wyżowy znad Europy Zachodniej, ale jedynie w tym sensie, że jego obrzeże wyznacza tor, po którym poruszają się niże znad Atlantyku. Po przejściu wspomnianego już niżu znad cieśnin duńskich, następnym będzie aktywny i dosyć głęboki, choć niewielki niż, który przejdzie przez Bałtyk w nocy z soboty na niedzielę.

Tymczasem pozostaniemy w ciepłej i wilgotnej masie powietrza. Zachmurzenie będzie duże lub całkowite. Okresami opady deszczu lub mżawki. Mogą się zdarzyć silne zamglenia. Będzie ciepło. 
Temperatura maksymalna wyniesie w Bydgoszczy 8 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany (10-20 km/h), zachodni. Ciśnienie będzie powoli spadać. 

W następne dni pogoda bez istotnych zmian.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 8.02 a zajdzie o 15.36. Dzień będzie trwał 7 godzin i 34 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor