Pogoda w Bydgoszczy 18 lis 05:27 | Redaktor
No i przyszła listopadowa zima  [POGODA]

fot. Pixabay

Jesteśmy pod wpływem klina wyżu znad Rosji i Skandynawii, ale od zachodu mamy niż znad wysp Brytyjskich. Taki układ powoduje, że zgodnie z zasadami fizyki, z północnego wschodu napływać będzie chłodne powietrze pochodzenia arktycznego. Ciśnienie wzrasta.

Może być ślisko [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

Śnieg jeszcze leży, ale topnieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 4 gru 08:00

W Bydgoszczy przewidywane jest dziś zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Temperatura dziś w środku nocy wynosiła w Bydgoszczy -3,3 stopnia, nad ranem w związku ze wzrostem zachmurzenia nieco wzrosła i jak podawał o 6:00 raport METAR bydgoskiego lotniska, wynosiła -2 stopnie. Maksymalna temperatura dziś w Bydgoszczy przewidywana jest na poziomie -1 stopień. Wiatr  będzie umiarkowany, wschodni i północno-wschodni i będzie wzmagał uczucie chłodu.

W nocy spodziewane są rozpogodzenia i spadki temperatury do -4 stopni. Jutro pogoda i temperatura w Bydgoszczy podobna będzie do dzisiejszej, wieczorem może poprószyć słaby śnieg. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.18, a zajdzie o 15.48. Dzień będzie trwał 8 godzin i 29 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor