Pogoda w Bydgoszczy 28 mar 2021 | Redaktor
Ochłodzenie [POGODA]

Zmianę temperatury odczujemy dziś dość dotkliwie, dlatego że wczoraj o 11-tej termometry wskazywały w Bydgoszczy 16 stopni. Od tego momentu jednak temperatura spada, w nocy wyniosła 2 stopnie, a dziś nie przekroczy prawdopodobnie 8 stopni.

Bez nadzwyczajności [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Cyrkulacji zachodniej ciąg dalszy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:02

W chłodnej, napływającej za frontem chłodnym masie powietrza zachmurzenie będzie  umiarkowane lub duże.  Mogą występować słabe, przelotne opady deszczu. Towarzyszyć nam będzie umiarkowany wiatr z kierunków zachodnich, zmieniający się nocą na południowo zachodni.

Już dzisiaj wieczorem od zachodu nadciągać będzie kolejny front z opadami deszczu, którego kolejne fale dojdą do nas w nocy i jutro.

Za tym frontem jednak rozbudowuje się klin wyżu znad morza Śródziemnego, pomiędzy niżami znad Azorów i morza Czarnego. W tym układzie czeka nas powolny wzrost temperatury w koolejnych dniach, bo napływać będzie cieplejsze powietrze z kierunków południowych.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.29, a zajdzie o 19.16. Dzień będzie trwał 12 godzin i 47 minuty.  

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor