Pogoda w Bydgoszczy 18 lut 06:50 | Redaktor
Od jutra temperatury będą dodatnie [POGODA]

Znajdujemy się w zasięgu wału wyżowego, rozciągającego się od Azorów po północno-zachodnią Rosję. Centrum wyżu przemieszcza się nad Litwę. Natomiast od zachodu napłynie ciepłe powietrze polarne morskie, na co wpływ ma niż z centrum nad Szkocją.

Napływ ciepłego powietrza [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:35

Od jutra cieplej [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:10

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy duże, mogą się jeszcze zdarzyć słabe opady śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu. Temperatura maksymalna nadal jeszcze utrzymywać się bedzie w okolicach zera. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, z kierunków wschodnich.

W nocy zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie około -2 stopnie. 

Jutro zachmurzenie duże z przejaśnieniami i ponownie wystąpią opady śniegu, przechodzące w deszcz ze śniegiem i deszcz, przejściowo marznący, powodujący gołoledź. Temperatura maksymalna wzrośnie nawet do +6 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, porywisty, z kierunków południowych. 

W kooejnych dniach temperatury będą coraz wyższe, w przyszłym tygodniu mogą sięgnąć nawet kilkunastu stopni powyżej zera.

Słońce wzejdzie dziś w Bydgoszczy o 6.57, a zajdzie o 17.06. Dzień będzie trwał 10 godzin i 8 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor