Pogoda w Bydgoszczy 23 sty 01:04 | Redaktor
Odwrócenie porządku [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Zapowiadana przebudowa ciśnień nad Europą została zrealizowana. Od centrum stacjonarnego wyżu nad centralną Rosją przez Białoruś, Litwę i Łotwę nad Bałtyk i dalej na zachód mamy wydłużony klin wysokiego ciśnienia, obejmujący już prawie całą Europę z wyjątkiem Italii, gdzie wciąż mamy pozostałości niżu, który przyniósł nam w sobotę śnieżycę.

Robi się ciekawie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 2 lut 08:15

Dziś w Bydgoszczy spodziewane jest zachmurzenie duże z niewielkimi przejaśnieniami. Temperatura wyniesie około zera stopni, przejściowo może wrosnąć do +1. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, niezmiennie północno-wschodni. Opady nie są przewidywane.

W nocy możliwa będzie mgła i spadek temperatrury do około -1 stopnia. We wtorek pogoda i temperatura podobna będzie do dzisiejszej. Na kolejną noc – z wtorku na środę – spodziewany jest znaczny spadek temperatury – nawet do -8 stopni. Będzie to jednak znów krótkotrwały epizod. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.45, a zajdzie o 16.13. Dzień będzie trwał 8 godzin i 27 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor