Pogoda w Bydgoszczy 12 maj 08:03 | Redaktor
Ogrodnik pierwszy. Trochę chłodniej [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Nad północną częścią Europy pogodę kształtować będą liczne ośrodki niżowe. Z północnego zachodu Polski na południe, przemieszczać się będzie zatoka z chłodnym frontem atmosferycznym. Za tym frontem zacznie napływać chłodniejsze powietrze polarne morskie.

Trochę deszczu — to za mało… [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:12

Po zimnej nocy trochę cieplejszy dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 07:02

Ciśnienie będzie rosnąć. Zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże. Wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie około 20 stopni. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 80 km/h, z kierunków zachodnich. Popołudniu i wieczorem prawdopodobne będą rozpogodzenia. 

Jutro wiatr już będzie nieco słabszy, zachmurzenie — umiarkowane, temperatura bez istotnych zmian, przelotny deszcz wciąż możliwy. Bez deszczu, ale i bez ocieplenia w sobotę i w niedzielę. Temperatury maksymalne na poziomie 20 stopni utrzymają się także w pierwszej części przyszłego tygodnia. Co do następnych dni — nie widać na razie powodów do radykalnej zmiany typu pogody.   

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.52, a zajdzie o 20.35. Dzień będzie trwał 15 godzin i 42 minuty.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor