Pogoda w Bydgoszczy 1 kwi 08:02 | Redaktor
Ostatni dzień cyklu [POGODA]

fot. Pixabay

Ośrodek niżowy, który powstał w rejonie południowej Francji, przemieścił się nad południowe Niemcy i na koniec dnia znajdzie się przy granicy z Polską na wysokości Szczecina.

Przed kolejnym ochłodzeniem [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:01

Czas chłodu [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:55

W Bydgoszczy na dziś przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane, po południu wzrastające do dużego. Miejscami może padać przelotny deszcz i pod koniec dnia możliwe będą burze. Temperatura maksymalna wyniesie około 21 stopni (wczoraj w najcieplejszym momecie było 21,7 stopnia). Wiatr będzie słaby, okresami umiarkowany, południowy i południowo-wschodni. 

W nocy zachmurzenie wzrośnie do dużego. Wystąpią przelotne opady deszczu i zanikające burze. Temperatura minimalna wyniesie około 8 stopni. 

Jutro w ciągu dnia zachmurzenie będzie przeważnie całkowite. Okresami mogą występować opady deszczu. Temperatura maksymalna nie przekroczy 11 stopni. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 6.18, a zajdzie o 19.24. Dzień będzie trwał 13 godzin i 6 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor