Pogoda w Bydgoszczy 1 lip 07:24 | Redaktor
Ostatni dzień upału [POGODA]

fot. Pixabay

Cały czas obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia o upałach wydane przez IMGW.

Komfort termiczny [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:08

Za frontem jest chłodno i spokojnie [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 6 sie 07:39

Ostrzeżenia drugiego stopnia wyda się w przypadku „wystąpienia groźnych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Groźne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej”.

Dziś w Bydgoszczy spodziewana jest temperatura maksymalna o wysokości 34 stopni, zachmurzenie będzie początkowo małe lub umiarkowane, popołudniu i wieczorem wzrastające do dużego, aż do wystąpienia deszczu i burz. Ten deszcz i burza zakończy falę upałów, bo zjawiska te związane będą z frontem chłodnym, który nasuwać się będzie znad Niemiec. Jest do wielki front, rozciągający się od morza Północnego przez Jutlandię, pogranicze niemiecko-polskie, Sudety, Czechy, pogranicze austriacko-węgierskie i dalej na południowy zachód przez Szwajcarię po Piemont. 

Jutro już będzie „tylko” 23 stopnie, przy dość pochmurnej pogodzie, z możliwym przelotnym deszczem. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.26, a zajdzie o 21.17. Dzień będzie trwał 16 godzin i 51 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor