Pogoda w Bydgoszczy 28 cze 2020 | Redaktor
Ostatni gorący dzień [POGODA]

Stopniowo kontynent europejski obejmowany jest przez rozległy niż „Sylvia”, z centrum nad Szkocją. Będzie się on przemieszczał, wraz ze swoim układem frontów, i wprowadzał nad Europę chłodniejszą masę powietrza znad Atlantyku.

Po bardzo chłodnej nocy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:22

Jeszcze dwa chłodne dni, a potem lato [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:33

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem z gorącą pogodą. Od jutra pożegnamy się na kilka dni z temperaturą powyżej 25 stopni, nadal jednak — przy zmiennym zachmurzeniu — towarzyszyć nam mogą przelotne opady i burze. W ciągu dnia i wieczorem od zachodu wzrastać dziś będzie zachmurzenie, związane z frontem chłodnym, pojawią się opady przelotne i burze. Jutro nadal będzie padał deszcz, opady  mogą być intensywne, zwłaszcza w drugiej części dnia.

Dziś temperatura maksymalna wyniesie 29 stopni, jutro tylko 21. Wiatr będzie słaby, w czasie burz porywisty, zachodni. Przypomijmy, że opady letnie są bardzo trudne do przewidzenia. Równie dobrze mogą nie wystąpić, czego przykład mieliśmy wczoraj w Bydgoszczy, mimo intensywnej konwekcji i tworzenia się chmur. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 4.24, a zajdzie o 21.18. Dzień będzie trwał 16 godzin i 54 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor