Pogoda w Bydgoszczy 31 lip 06:32 | Redaktor
Po deszczu [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Pogodę kształtuje u nas niż z centrum nad wschodnią Polską. Ze wschodu i północy napływa wilgotne powietrze polarne morskie.

Bez nadzwyczajności [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Cyrkulacji zachodniej ciąg dalszy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:02

Wczoraj rzeczywistość pogodowa zdecydowanie wygrała z przewidywaniami. Deszcz zaczął padać znacznie później niż przewidywaliśmy. Nad ranem strefa najintensywniejszego deszczu znajdowała się w rejonie Torunia i na północny wschód od tego miasta.

Dziś od zachodu przyjdzie poprawa pogody. Po zakończeniu deszczu, w drugiej częście dnia temperatura maksymalna osiągnie około 23 stopnie, stopniowo pojawiać się będą większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Wiatr będzie umiarkowany, lokalnie porywisty, z kierunków północnych.

W poniedziałek zachmurzenie będzie umiarkowane. Przelotne opady deszczu nie są wykluczone, ale mało prawdopodobne. Temperatura maksymalna wyniesie około 24 stopnie. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.04, a zajdzie o 20.44. Dzień będzie trwał 15 godzin i 39 minut.

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor