Pogoda w Bydgoszczy 27 lis 04:59 | Redaktor
Po północnej stronie frontu [POGODA]

Front atmosferyczny, związany z niżem „Tanja”, rozciąga się od centralnej Rosji, przez obszar Polski po północne wybrzeże Francji.

Śnieg będzie topniał [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 06:37

Odwilż [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:44

Po północnej stronie tego frontu mamy chłodne powietrze arktyczne, po południowej — umiarkowanie ciepłe. Jesteśmy na skraju wspomnianego niżu znad Rosji. Za frontem napłynie chłodniejsze powietrze.

Zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy duże, z możliwymi przejaśnieniami. Raczej bez opadów.  Temperatura maksymalna wyniesie około 6 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, zachodni.

W nocy przewidywane jest zachmurzenie umiarkowane bez opadów. Miejscami mogą wystąpić mgły, ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna bedzie już dodatnia i wyniesie około +2 stopnie. 

Jutro zachmurzenie będzie umiarkowane, do popołudnia bez opadów. Słaby deszcz może padać wieczorem. Rano możliwe mgły, ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna będzie niższa niż dziś i wyniesie około 4 stopnie. Wiatr słaby lub umiarkowany, zmieni kierunek na północny. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.34, a zajdzie o 15.37. Dzień będzie trwał 8 godzin i 3 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor