Pogoda w Bydgoszczy 11 kwi 07:01 | Redaktor
Po zimnej nocy cieplejszy dzień [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Temperatura będzie teraz do weekendu wykazywać niewielką tendencję wzrostową, po czym znów nastąpi ochłodzenie

Wciąż grzmi i pada [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:49

Deszcze? Padać będą jeszcze [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 maj 06:22

W chłodnym powietrzu uformował się nad zachodnią i centralną Europą wał wyżowy, ciągnący się od zatoki Biskajskiej przez Polskę i Ukrainę aż po Ural. Tymczasem w zatoce Genueńskiej utworzył się niż, jednak z uwagi właśnie na tę blokadę wyżową nie ma on szans powędrować na północ — wypełni się i zaniknie.

W ciągu dnia zachmurzenie będzie dziś w Bydgoszczy małe lub umiarkowane, okresami może być duże. Temperatura maksymalna wyniesie 16 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, okresami porywisty, południowo-zachodni.
W nocy spodziewana jest przewaga pochmurnego nieba. Mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie około 9 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

Jutro typ pogody podobny będzie do dzisiejszego, temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. W sobotę maksymalnie 19 stopni, w niedzielę już temperatura nie przekroczy 17, w poniedziałek 14, a od wtorku — maksymalnie 11. 

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 5.54, a zajdzie o 19.42. Dzień będzie trwał 13 godzin i 48 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor