Pogoda w Bydgoszczy 23 paź 07:53 | Redaktor
Pochmurnie, ale ciepło [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Nad Polską rozbudowuje się od południa słaby klin wyżowy, a od północy zaznacza się płytka zatoka niżowa z frontem okluzji. Zatoka ta odsuwa się na wschód. Pozostaniemy w dość ciepłej masie powietrza polarnego morskiego.

Cisza przed burzą? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 08:32

Ostatni ciepły dzień [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 24 mar 06:42

W Bydgoszczy przewidywane jest dziś zachmurzenie umiarkowane lub duże. Po południu możliwe będą przejaśnienia lub rozpogodzenia. Raczej już bez opadów. Temperatura maksymalna wyniesie około 16 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.

W nocy zachmurzenie będzie wciąż duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie około 9 stopni. W przypadku wystąpienia rozpogodzeń może być niższa.

W poniedziałek rano spodziewane jest przejście frontu ciepłego. Zachmurzenie początkowo będzie umiarkowane lub duże i możliwe będą opady deszczu. Około południa możliwe rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wyniesie około 17 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-zachodni lub południowy.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.30, a zajdzie o 17.34. Dzień będzie trwał 10 godzin i 4 minuty. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor