Pogoda w Bydgoszczy 13 lis 08:30 | Redaktor
Pod gęstą powłoką chmur [POGODA]

fot. Jacek Kargól

Jesteśmy pod wpływem wyżu, który rozciąga się od morza Śródziemnego po półwysep Skandynawski. Jego centrum znajduje się nad Łotwą i Estonią. Pozostajemy w powietrzu polarnym morskim. Ciśnienie zaczyna spadać.

Może być ślisko [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:31

Śnieg jeszcze leży, ale topnieje [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy 4 gru 08:00

W Bydgoszczy będzie dziś zachmurzenie całkowite, możliwe opady mżawki. Silne zamglenia i miejscami mgły mogą ograniczać widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna utrzyma się na poziomie około 11 stopni. Wiatr będzie słaby, z przewagą południowo-wschodniego.

W nocy nadal zachmurzenie całkowite i mgły, temperatura minimalna nad ranem spadnie do około 5 stopni. 

W poniedziałek możemy liczyć na przejaśnienia i rozpogodzenia. Rano miejscami wystąpią mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura maksymalna wyniesie około 9 stopni. Wiatr będzie słaby lub umiarkowany, południowo-wschodni.

W drugiej połowie tygodnia oczekiwać możemy wtargnięcia z północnego wschodu chłodnej masy powietrza i spadków temperatury minimalnej do -3 – -5 stopni.

Słońce wzeszło dziś w Bydgoszczy o 7.09, a zajdzie o 15.55. Dzień będzie trwał 8 godzin i 45 minut. 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest na podstawie modeli numerycznych i map meteorologicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor