Pogoda w Bydgoszczy 25 gru 2017 | Redaktor
Temperatura spada [POGODA NA ŚWIĘTA]

Przeszedł front ciepły. Są szanse na rozpogodzenie. Wprawdzie niżowe, a więc chwiejne i niestabilne, ale każdy promień słońca jest przecież o tej porze roku na wagę złota.

Powiew północy [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Dzisiaj 07:14

Będzie padać? [POGODA]

Pogoda w Bydgoszczy Wczoraj 06:42
Przez Bydgoszcz właśnie przeszedł front ciepły, przynosząc kolejną falę nieprzyjemnej mżawki. Wiatr wprawdzie u nas nieco osłabł, chociaż na Bałtyku trwa sztorm. Teraz temperatura będzie już powoli spadać. Mamy +8 stopni Celsjusza, wieczorem będzie sześć, a jutro rano już tylko dwa. Wciąż pochmurno.
 
Ciśnienie wynosi 760 mm słupka rtęci i spada w takim samym tempie jak temperatura. Podczas gdy dziś pogoda nie nadaje się zupełnie do spacerów, jutro, w związku z przejściem tym razem frontu chłodnego, może się rozpogodzić. Będzie to wprawdzie rozpogodzenie niżowe, a więc chwiejne i niestabilne, ale każdy promień słońca jest przecież o tej porze roku na wagę złota. 
 
Będziemy go jednak mieć - przynajmniej teoretycznie - coraz więcej. Najkrótszy dzień w roku mamy już przecież za sobą. Przypadł on 21 grudnia. Zgodnie z ludowym przysłowiem na Nowy Rok przybędzie dnia o barani skok, a więc bardzo mało, ale jednak zauważalnie. 
 

Pogodyn

Prognoza pogody dla Bydgoszczy i okolic na naszym portalu przygotowywana jest w oparciu o modele numeryczne i mapy meteorologiczne Uniwersytetu Warszawskiego.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor